GOKiS

29. Finał WOŚP w Gminie Zapolice

Zapraszamy do udziału w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Zapolice. Tym razem Fundacja zbiera na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Niestety z powodu pandemii koronawirusa tegoroczny finał nie może odbywać się w tradycyjnej formule – nie odbędą się koncerty i licytacje w siedzibie naszego Ośrodka. W zamian za to przygotowaliśmy dla Was inne atrakcje, które z zachowaniem reżimu sanitarnego i dystansu społecznego będą wspierały działania Fundacji WOŚP.

W planie naszego finału mamy:

  • godz. 9:00 – 16:00 kwesta uliczna wolontariuszy na terenie Gminy Zapolice

W godz.  13:00 – 15:00 organizujemy akcję “Podejdź do płota” – wolontariusze w asyście strażaków z jednostek OSP przejadą przez wszystkie miejscowości Gminy Zapolice. Zachęcamy mieszkańców do podejścia do swojego ogrodzenia lub wyjścia przed swoją posesję i zasilenia naszej orkiestrowej skarbonki. Za datki do puszki otrzymacie zimne ognie, które prosimy żebyście o godz. 20:00 zapalili w swoich domów. Możecie także zrobić sobie zdjęcie i pochwalić się swoim “światełkiem do nieba”.

  • godz. 14:30 spacer nordic walking pod hasłem “Marsz od serca” (zbiórka na parkingu przy GOKiS Zapolice)
  • godz. 10:00 – 19:00 odjechane wośpowe kalendarze z motocyklem (holl GOKiS Zapolice)
  • licytacje wośpowych gadżetów na naszych aukcjach ALLEGRO
  • dołóż się do naszej eSkarbonki
  • nasze puszki stacjonarne znajdziecie także już teraz w punktach na terenie Zapolic: markety spożywcze Damis i Sedal, stacja paliw, market budowlany Majster oraz filia Ludowego Banku Spółdzielczego