GOKiS

Wyniki konkursu fotograficznego “Gmina Zapolice – moje miejsce na ziemi” (edycja wiosenna)

W dniu 15 czerwca 2021 w naszym Ośrodku miało miejsce posiedzenie Komisji konkursowej konkursu fotograficznego “Gmina Zapolice – moje miejsce na ziemi” (edycja wiosenna).
Komisja pracowała w składzie: Żoletta Barańska – przewodnicząca, Maciej Stawski, Agnieszka Stępień, Wioletta Kamieniak, Monika Krata, Krzysztof Kierniakiewicz – członkowie.
Do konkursu zgłoszono 33 zdjęcia. Komisja na podstawie regulaminu przyznała następujące nagrody:

1. miejsce: Adrian Borkiet (tytuł: “Zachód słońca wśród pól”, miejsce wykonania: Pstrokonie)
  2. miejsce: Zofia Konopa (tytuł: “Tajemniczy park”, miejsce wykonania: Zapolice)
  3. miejsce: Aleksandra Kosakowicz (tytuł: “Usłyszeć ciszę…”, miejsce wykonania: Kalinowa)

Wyróżnienie:
Zuzanna Owczarek (tytuł: “Bieg rzeki”, miejsce wykonania: Woźniki)

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej

O terminie i sposobie przekazania nagród poinformujemy uczestników konkursu telefonicznie.

Wszystkim osobom, które nadesłały do nas swoje prace bardzo dziękujemy i oczywiście zapraszamy do udziału w edycji letniej naszego konkursu. Na zdjęcia czekamy do 31 sierpnia 2021.

1. Adrian Borkiet (tytuł: “Zachód słońca wśród pól”, miejsce wykonania: Pstrokonie) 2. Zofia Konopa (tytuł: “Tajemniczy park”, miejsce wykonania: Zapolice)
3. Aleksandra Kosakowicz (tytuł: “Usłyszeć ciszę…”, miejsce wykonania: Kalinowa) Wyróżnienie Zuzanna Owczarek (tytuł: “Bieg rzeki”, miejsce wykonania: Woźniki)