GOKiS

Dołącz do naszej kadry

Już dzisiaj rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu kulturalnego 2024/2025. W związku z tym zapraszamy kreatywne i aktywne osoby, do zasilenia naszej kadry pracowników. Poszukujemy osób do prowadzenia zajęć artystycznych, edukacyjnych oraz ruchowych. Poszukujemy ludzi z pasją i pozytywną energią, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą ale też z dorosłymi i seniorami.

Biorąc pod uwagę rozbudowę naszej siedziby oraz całkowicie nowe możliwości, którymi za chwilę będziemy dysponować planujemy zdecydowanie rozszerzyć naszą ofertę kulturalną. Chcemy sprostać oczekiwaniom mieszkańców i ciągle zmieniającym się trendom, zarówno pod kątem już istniejących rodzajów zajęć, jak i zupełnie nowych propozycji. Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą wzbogacić kadrę Domu Kultury w Zapolicach i wdrożyć swoje pomysły nowych i ciekawych zajęć. Nasza placówka oferuje stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i rozwijającej się instytucji kultury.

Zatrudnimy osoby do prowadzenia zajęć: tanecznych (różne formy), instrumentalnych, wokalnych, manualnych (plastyka, rękodzieło artystyczne, florystyka, ceramika), obsługi komputera, robotyki, programowania, majsterkowania, klubu szachowego i warcabowego, klubu gier planszowych i karcianych, dyskusyjnego klubu filmowego, warsztatów młodego odkrywcy, ruchowych (fitness, gimnastyka kręgosłupa, karate, boks, inne). Czekamy również na osoby z propozycjami zupełnie nowych zajęć.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres biuro@gokiszapolice.pl, do dnia 14 czerwca 2024.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z osobami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje, które przedstawią najciekawsze oferty na prowadzenie swoich zajęć.
Pozostałym zainteresowanym nie przysługują żadne roszczenia w związku z przesłanym zgłoszeniem.